Promocja obowiązuje od 1.06.2022 - 20.12.2022

Katalog promocyjny Alchem Extra już od pierwszego czerwca!

Specjalna oferta promocyjna Alchem Extra już dostępna!

 

Jako czołowy dostawca wyposażenia laboratoryjnego od lat oferujemy swoim klientom sprawdzone rozwiązania najbardziej znanych producentów branży. Oferuje sprzęt oraz  kompleksowy zestaw artykułów, znajdujących zastosowanie w laboratoriach różnych branż. W asortymencie znajdują się m.in.  odczynniki chemiczne, materiały eksploatacyjne, aparatura i sprzęt, meble laboratoryjne oraz komory laminarne. Wciąż poszerzamy portfolio produktowe odpowiadając na potrzeby rynkowe, ale również dbając o stworzenie atrakcyjnej oferty cenowej. Od pierwszego czerwca portfolio produktów dostępne będzie w wyjątkowej ofercie, zmieszczonej w katalogu promocyjnym Alchem Extra.

Dla klientów Alchem katalog ofertowy stanowi ważne źródło uporządkowanej wiedzy na temat produktów. Korzystanie z katalogu ułatwia podział na poszczególne kategorie, dokładne opisy techniczne, zakres zastosowania oraz ilości pakowe poszczególnych artykułów. Podział katalogu został przygotowany w taki sposób, aby ułatwić intuicyjne odnajdywanie poszukiwanych produktów. Nie ulega wątpliwości, że ceny zawarte w katalogu są odzwierciedleniem naszych starań na rzecz minimalizacji skutków inflacji dla swoich klientów.

 

Nowości produktowe

Oprócz atrakcyjnej oferty zakupowej prezentujemy nowości produktowe. Na szczególną uwagę zasługuje m.in.  jednostanowiskowe mieszadło magnetyczne z grzaniem HS12. Mieszadła spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i zawierają funkcje bezpieczeństwa, zapewniające łatwość użytkowania. Przeznaczone są do stosowania w syntezie chemicznej, analizach fizyko-chemicznych, m.in. w segmencie biofarmaceutyków. Dzięki aluminiowej powierzchni roboczej, urządzenie wyróżnia się wysoką odpornością chemiczną, a  bezszczotkowy silnik zapewnia bardzo długą żywotność i doskonałą wydajność.

Wśród nowości znajduje się Chromabond PFAS, który znajduje szeroki zakres zastosowań w analizach środowiskowych, farmaceutycznych i biochemicznych, chemii organicznej, czy analiz żywności.  Chromabond charakteryzuje się wysoka powtarzalnością analiz, a duży wybór sorbentów i dostępnych aplikacji zapewniających wysoką selektywność ekstrakcji.

 

Nowy sklep internetowy alchem.com.pl

W odpowiedzi na oczekiwania klientów, którzy cenią swój czas, prostą formę składania zamówień oraz szybką realizację uruchomiliśmy sklep internetowy, funkcjonujący pod dotychczasowym adresem alchem.com.pl. Nowa platforma sprzedażowa pozwala na dokonywanie zakupów 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, czyli w czasie który jest odpowiedni dla klienta. Sklep takie jak alchem.com.pl nie tylko zaskakują bogatą ofertą, ale także przyczynia się do podejmowania wyłącznie trafnych decyzji w kontekście niezbędnego asortymentu. Dzięki możliwościom doboru i porównywania produktów klient może zminimalizować ryzyko niepotrzebnych wydatków, co z pewnością przełoży się na jego zadowolenie. Oferujemy specjalne promocje dlatego klienci mogą liczyć na oszczędności. Ponad to przy zamówieniach większej ilości produktów, są one dostarczane w jednej przesyłce, bez dodatkowych kosztów.

Stali klienci Alchem, którzy na wcześniejszym etapie zakupów w kanale tradycyjnym otrzymali indywidualne warunki sprzedaży np. zakupy na przelew lub niestandardowy rabat, mają możliwość przeniesienia tych warunków do konta w sklepie.

Klienci mogą korzystać z atrakcyjnych promocji aż do końca listopada 2022. W promocji można nabyć produkty producentów takich jak: Testo, Ohaus, Ahlstrom, Aquaria, Cominox i wiele innych, jak również produkty marek własnych Alchem.