Z przyjemnością informujemy, że nasza firma nawiązała współpracę z firmą LAUDA, jednym z wiodących producentów urządzeń grzewczych i wytrząsarek na rynku światowym. Firma LAUDA z niemal 70-letnią historię i doświadczenie w dostarczaniu wysokiej jakości rozwiązań dla laboratoriów, przemysłu i medycyny. W 2019 roku firma LAUDA przejęła niemiecką firmę GFL, specjalizującą się w produkcji wytrząsarek, destylatorów wody. Dzięki temu połączeniu firma LAUDA poszerzyła swoją ofertę o nowe produkty i usługi, zwiększyła swoją konkurencyjność i zyskała dostęp do nowych rynków.

 

Współpraca z firmą LAUDA umożliwi nam oferowanie naszym klientom najnowocześniejszych urządzeń grzewczych i wytrząsarek, które spełniają najwyższe standardy jakości i bezpieczeństwa. Będziemy również mogli korzystać z fachowej wiedzy i wsparcia technicznego firmy LAUDA, która dysponuje własnym centrum badawczo-rozwojowym i serwisem. Jesteśmy przekonani, że dzięki tej współpracy będziemy mogli lepiej sprostać potrzebom i oczekiwaniom naszych klientów oraz zapewnić im pełną satysfakcję.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy LAUDA na jej stronie internetowej oraz do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji i zamówienia urządzeń grzewczych i wytrząsarek.