Zachęcamy do odwiedzenia naszego katalogu on-line, gdzie wśród wielu produktów, znajdą również Państwo już trzy wersje komory laminarnej BioTectum:

wersja 1.2
wersja 1.5
wersja 1.8
Produkty posiadają rozbudowane opisy, zostały wzbogacone zdjęciami, a także ulotkami w miejscu 'Pliki do pobrania'. Katalog umożliwia składanie zapytań ofertowych bezpośrednio ze strony każdego produktu. W przypadku dodatkowych pytań, mogą Państwo skorzystać z naszego formularza kontaktowego lub zwrócić się do najbliższego biura handlowego.

Pragniemy przypomnieć, iż nasza komora laminarna BioTectum, na zeszłorocznych Targach Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab, otrzymała wyróżnienie Prezesa Polskiej Akademii Nauk.

Mając na uwadze, jak wiele różnych analiz wykonywanych jest każdego dnia w laboratoriach, jak duża jest dynamika zmian w świecie nauki, a także pamiętając o wciąż rosnących wymaganiach, oferujemy Państwu również możliwość zaprojektowania komory w wersji CUSTOM (pod specjalne zamówienie), o czym pisaliśmy tu, a także wykonania BioTectum w wersji GR8, o której więcej można przeczytać w oddzielnym artykule.