Ramię odciągowe FX2-ORIG D50-L1100 Up-PLUS

Numer katalogowy
633-70600544
Producent
Nederman
Na zamówienie
Nederman
Najlepsze i najbardziej ekonomiczne rozwiązanie do odciągania niebezpiecznych zanieczyszczeń z powietrza, w zastosowaniach, w których wymagane są małe, elastyczne i łatwe w użyciu ramiona.
2 298,87 zł 1 869,00 zł
i Zdjęcie poglądowe produktu. Poszczególne warianty mogą różnić się od prezentowanego obrazu. Prosimy o zwracanie uwagi na cechy podane w tabeli/opisie.

Ramiona Nederman FX2 wykonane są z lekkich segmentów z anodowanego aluminium, z dwoma lub trzema regulowanymi, kompozytowymi przegubami ciernymi. Trwałość i wytrzymałość w połączeniu z łatwością obsługi sprawiają, że można ich używać w różnych środowiskach pracy. Szczególnie przydatne są tam, gdzie wymagane są ramiona małe, elastyczne i łatwe w użyciu.
Solidne i niezawodne uniwersalne ramię do zastosowań ogólnych, kiedy niewielkie jest ryzyko wyładowań elektrostatycznych i narażenia na działanie agresywnych środków chemicznych.

Optymalna wydajność i niski poziom hałasu zapewniają bezpieczne i ciche środowisko pracy.

Duża elastyczność instalacji dzięki możliwości montażu na suficie, ścianach, podłożu, stanowisku pracy lub profilu przedłużającym „cut2fit”.

Dwa zewnętrzne przeguby ramion obracają się o 360°, zapewniając wyjątkową swobodę manewrowania.

Nieskomplikowana, elegancka konstrukcja sprawia, że ramiona dobrze wpasowują się w każde środowisko pracy bez uszczerbku dla trwałości i niezawodności.

Doskonale zintegrowane produkty, którym klienci zawdzięczają oszczędność czasu i pieniędzy, a także niezawodność i funkcjonalność niezbędne do zoptymalizowania wydajności.

Ramiona odciągowe FX2 50 Original

  • Certyfikaty: CE
  • Poziom hałasu (dB(A)): 60 dB(A) at 110 m3/h
  • Instalacja: wewnątrz
  • Materiał: Rury z anodyzowanego aluminium. Złącza z tworzywa PP. Złącza kanałów z gumy EPDM. Miniaturowa osłona z tworzywa PP.
  • Temperatura dymów: max 70°C
  • Średnica ramienia odciągowego (mm): 50
  • Przepływ powietrza (m³/h): 50-110
  • Kolor: Aluminum i biały

FX2-ORIG-D50-L1100-Up-PLUS

Długość ramienia (m) 1,1

Waga (kg) 3,3 

Sposób montażu:  Down-Through

Więcej informacji
Producent Nederman
Ramię odciągowe FX2-ORIG D50-L1100 Up-PLUS