Palnik FUEGO SCS Basic załączany pedałem nożnym ze stali nierdzewnej, na przewodzie

Numer katalogowy
294-8201000
Producent
WLD-TEC
Na magazynie

Fuego SCS basic reprezentuje nowy standard wśród laboratoryjnych palników gazowych. Dzięki innowacyjnej konstrukcji ten laboratoryjny palnik gazowy nadaje się do wszystkich zastosowań związanych z płomieniem w laboratorium.

 

2 694,18 zł 2 190,39 zł
i Zdjęcie poglądowe produktu. Poszczególne warianty mogą różnić się od prezentowanego obrazu. Prosimy o zwracanie uwagi na cechy podane w tabeli/opisie.

Prosta i bezpieczna obsługa
Palnik Fuego SCS basic może być obsługiwany za pomocą pedału nożnego lub przycisku. Dostępne są trzy programy: elastyczne funkcje start-stop i konwencjonalna obsługa pedałem nożnym do sterylizacji krótkim płomieniem. Fuego SCS basic nadaje się również do podłączenia do w pełni zautomatyzowanej karuzeli pętli do iniekcji Autoloop Pro.

Sterylizacja płomieniowa z funkcją przycisku
WLD-TEC oferuje dodatkową alternatywę dla bezpiecznej sterylizacji płomieniowej. Dzięki funkcji przycisku płomień można łatwo uruchomić i zatrzymać, naciskając pokrętło funkcji.

Nowoczesny design
Unikalny kształt przyciąga wzrok. Fuego SCS basic zajmuje bardzo mało miejsca. Wymiary: 103 x 49 x 130 mm (szer. x wys. x gł.). Niskoprofilowy korpus ułatwia ergonomiczną obsługę; opływowa konstrukcja ogranicza do minimum zakłócenia przepływu powietrza na stole warsztatowym w pomieszczeniu czystym.

Co więcej, Fuego SCS basic jest bardzo łatwy w czyszczeniu - laboratoryjny palnik gazowy bez rowków i szorstkich krawędzi nie stanowi problemu. Rozlane płyny po prostu wydostają się przez zintegrowany odpływ, podczas gdy substancje stałe można łatwo usunąć, otwierając wał palnika. Możliwy jest nawet demontaż poszczególnych elementów zdejmowanej głowicy palnika w celu dogłębnego czyszczenia.
Pokrętło DualKnob do regulacji przepływu gazu i powietrza umożliwia precyzyjną regulację płomienia.

Najwyższy poziom bezpieczeństwa
System kontroli bezpieczeństwa SCS to najnowocześniejsza technologia bezpieczeństwa, która stale analizuje potencjalne zagrożenia i w razie potrzeby inicjuje środki bezpieczeństwa, takie jak przerwanie dopływu gazu. Oprócz funkcji kontroli zapłonu i płomienia oraz ochrony przed przegrzaniem, nowa koncepcja bezpieczeństwa obejmuje również ciągłą kontrolę głowicy palnika (BHC). BHC niezawodnie identyfikuje zatkanie głowicy palnika przez ciecze lub substancje stałe i zapewnia prawidłowy montaż głowicy palnika. Wyjątkowe funkcje bezpieczeństwa pasywnego: Po dłuższym użytkowaniu wskaźnik ciepła resztkowego zasygnalizuje, że głowica palnika jest nadal gorąca, aby chronić użytkownika przed oparzeniami.

Kolejny plus
Doskonała wydajność energetyczna zmniejsza zużycie gazu. Wydłuża to czas spalania, gdy używane są naboje gazowe.

Solidność
Wykonany w całości ze stali nierdzewnej i wyposażony w ognioodporne elementy sterujące, Fuego SCS basic może wytrzymać ekstremalne warunki laboratoryjne.

Fuego SCS basic - Idealny do stosowania w stołach roboczych w pomieszczeniach czystych i laboratoriach.

Więcej informacji
Producent WLD-TEC
Opakowanie szt.
Palnik FUEGO SCS Basic załączany pedałem nożnym ze stali nierdzewnej, na przewodzie