Flame 100 palnik gazowy do bezpiecznej pracy w laboratorium

Numer katalogowy
294-2100000
Producent
WLD-TEC
Na zamówienie

- Płomień bez zapałek
- Innowacyjne technologie bezpieczeństwa
- Prosta obsługa
- Oszczędność kosztów i przyjazność dla środowiska

Najniższa cena z 30 dni: 1 748,36 zł
i Zdjęcie poglądowe produktu. Poszczególne warianty mogą różnić się od prezentowanego obrazu. Prosimy o zwracanie uwagi na cechy podane w tabeli/opisie.

Wielozadaniowość
Flame 100 idealnie nadaje się do wszystkich zastosowań związanych z płomieniem w laboratorium. Precyzyjny płomień o średnicy 15 milimetrów umożliwia stopniowe podgrzewanie narzędzi metalowych, a także bezpieczną sterylizację instrumentów mikrobiologicznych. Wielkość i intensywność płomienia można regulować bezstopniowo.

Łatwa obsługa
Bezpieczny palnik Bunsena Flame 100 aktywuje się natychmiast po naciśnięciu przycisku. Nie są wymagane zapałki ani płomień pilotujący. Opcjonalnie Flame 100 może być również obsługiwany za pomocą pedału nożnego* lub zewnętrznego czujnika podczerwieni*. Flame 100 nadaje się do stacjonarnego zasilania gazem ziemnym i propanem/butanem, a także nabojami gazowymi lub butlami gazowymi. Opcjonalnie dostępne są liczne systemy adapterów.

Niezawodne bezpieczeństwo
Sprawdzony system kontroli bezpieczeństwa (SCS) jest również wbudowany we Flame 100. Wszystkie potencjalne zagrożenia są stale monitorowane i w razie potrzeby aktywowane są środki ochronne, takie jak odcięcie dopływu gazu. Oprócz funkcji kontroli zapłonu i płomienia oraz ochrony przed przegrzaniem, pakiet bezpieczeństwa obejmuje również ciągłą kontrolę głowicy palnika BHC. BHC niezawodnie identyfikuje zatkanie głowicy palnika przez ciecze lub substancje stałe. W porównaniu z konwencjonalnym palnikiem Bunsena, Flame 100 ze standardem bezpieczeństwa "SCS" eliminuje ryzyko wycieku gazu lub wybuchu.

Wydajność
Palnik Flame 100 jest ekonomiczny w obsłudze i atrakcyjny cenowo dla każdego laboratorium, dzięki czemu zapewnia oszczędności zarówno dla budżetu, jak i środowiska. W porównaniu z tradycyjnymi palnikami Bunsena, zużycie gazu jest zredukowane do minimum, ponieważ płomień pali się tylko wtedy, gdy jest naprawdę potrzebny!

Kompaktowy i wytrzymały
Obudowa i rura palnika wykonane są ze stali nierdzewnej. Zdejmowana rura palnika ułatwia czyszczenie, a niewielki rozmiar jest zaletą dla każdego stanowiska laboratoryjnego.

Flame 100 - bezpieczny płomień w laboratorium!

*Opcjonalnie

Więcej informacji
Producent WLD-TEC
Opakowanie szt.