Laboratoryjny miernik pH i przewodności SevenDirect SD23 Pure H2O Kit ze statywem EasyPlace i zasilaczem, z elektrodą pH InLab Pure Pro-ISM i czujnikem przewodności InLab 741-ISM + akcesoria

Numer katalogowy
755-30671568
Producent
Mettler-Toledo
Na zamówienie
Przewidywany czas dostawy
3-14 dni
Mettler Toledo
18 081,00 zł 14 700,00 zł
i Zdjęcie poglądowe produktu. Poszczególne warianty mogą różnić się od prezentowanego obrazu. Prosimy o zwracanie uwagi na cechy podane w tabeli/opisie.

Mierniki laboratoryjne Seven Direct

Prezentujemy serię nowych mierników elektrochemicznych Seven Direct

marki Mettler-Toledo, które zastąpiły popularne urządzenie Seven Compact.

 

Niezawodne mierniki stołowe do dokładnych pomiarów pH, przewodności i stężenia jonów wyróżnia:

Intuicyjna obsługa

Siedmiocalowy ekran dotykowy, proste menu i ergonomiczne ramię elektrody EasyPlace™ ułatwiają korzystanie z miernika. Ramię elektrody EasyPlace™ umożliwia precyzyjne ustawianie i łatwe wprowadzanie czujnika do próbki. Dedykowane pozycje do wzorcowania, pomiarów, czyszczenia i przechowywania ułatwiają codzienną pracę. Rozwiązania do organizacji kabli i dopasowane mieszadło EasyMix™ (opcja) sprzyjają utrzymaniu porządku na stanowisku pracy.

Dokumentacja na bieżąco

Miernik zapisuje kluczowe informacje dotyczące każdego pomiaru i automatycznie eksportuje je do komputera lub drukarki. Urządzenie zapisuje sygnatury czasowe oraz identyfikatory próbki, czujnika i użytkownika za każdym pomiarem. Dwupoziomowe zarządzanie prawami użytkowników zapobiega niepożądanym zmianom ustawień. Automatyczne przesyłanie danych do komputera lub drukarki zapewnia dokładność zapisu danych. Dokładność systemu można łatwo potwierdzić, korzystając z automatycznej weryfikacji.

Wytrzymałość

Urządzenie jest odporne na pył i rozbryzgi wody, a wymienna osłona zapewnia dodatkową ochronę przed agresywnymi chemikaliami. Obudowa o stopniu ochrony IP54 zabezpiecza urządzenie przed pyłem i rozbryzgami podczas pracy. Złącza w zamykanej przegródce są chronione przed korozją i gwarantują wysoką jakość sygnału. Osłona stanowi dodatkowe zabezpieczenie przed żrącymi substancjami. Specjalny tryb zwiększonej czułości ekranu umożliwia obsługę bez zdejmowania rękawiczek ochronnych.

Siedem elementów podnoszących wydajność

1.      Wskaźnik stanu

2.      Tryb widoku uFocus™ - mniej informacji na ekranie aby nie rozpraszać uwagi

3.      Barwne wskaźniki limitów

4.      Dwupoziomowe zarządzanie prawami użytkowników

5.      Metody

6.      Inteligentne zarządzanie czujnikami

7.      Zamykana przegródka na złącza

 pHPotencjał redoksPrzewodnośćTemperatura
Zakres pomiarowy-2 … 20-2000 … 2000 mV

0,000 μS/cm …

2000 mS/cm

Tryb automatyczny:

-5,0 … 130,0

Tryb ręczny:

-30,0 … 130,0

Rozdzielczość0,001 / 0,01 / 0,11 / 0,1

Zakres

automatyczny, maks.

0,001

0,1°C
Dokładność± 0,002

± 0,1 (-500,0 do 500,0 mV)

± 0,2 (-2000,0 do 2000,0 mV)

0,5% zmierzonej

wartości

±0,1°C
JednostkipH, mVmV, mV wzgl.

Przewodność:

μS/cm, mS/cm,

μS/m, mS/m, S/m,

Zawartość substancji

rozpuszczonych:

mg/l, g/l, ppt, ppm

Zasolenie: ppt, psu

Rezystywność:

MΩ*cm, kΩ*cm, Ω*cm

°C, F
Punkty kalibracji1-5-1-2-

 

Mierniki Seven Direct współpracują z elektrodami cyfrowymi ISM®

ISM® - technologia zarządzania inteligentnymi czujnikami pomiarowymi. Wszystkie ważne informacje (pamięć 5 ostatnich kalibracji, numer seryjny elektrody, maksymalna temperatura na jaką elektroda była narażona) są przechowywane na chipie w czujniku i automatycznie przesyłane do miernika. Jest to doskonały sposób na uzyskanie szybkich i bezpiecznych wyników. ISM gwarantuje, że zawsze zostaną użyte aktualne dane kalibracji.

Więcej informacji
Producent Mettler-Toledo
Laboratoryjny miernik pH i przewodności SevenDirect SD23 Pure H2O Kit ze statywem EasyPlace i zasilaczem, z elektrodą pH InLab Pure Pro-ISM i czujnikem przewodności InLab 741-ISM + akcesoria